שאלות ותשובות כלליות

משרדי החברה ממוקמים בירושלים, רחוב יד חרוצים 18, אנחנו מקבלים קהל בתיאום מראש.

כן, כל מכשירים שלנו עמדו בתנאים המחמירים של מכון התקנים בארץ ומגוון מכוני תקנים בעולם.

זמן האספקה הוא בין 1-3 ימי עסקים מיום ההזמנה.

עלות המשלוח בהזמנה נמוכה מ299 ש״ח היא 29 ש״ח, מעל 299 ש"ח המשלוח חינם

כן, אנו בסנטיק נותנים אחריות לשנה שלמה מיום אספקת המוצר, תוכלו לקרוא עוד על האחריות והשירות אותם אנו מעניקים למוצרינו במדיניות המשלוחים וההחזרות .

מדיניות ההחזרות שלנו היא לפי חוק הגנת הצרכן ולעוד פרטים מוזמנים לקרוא את מדיניות ההחזרות שלנו.

ראשית כל אנו ממליצים לקרוא את הוראות ההפעלה שלנו, ניתן לקורא מידע נוסף על תפעול המוצרים שלנו בעמוד הוראות ההפעלה. במקרה ועדיין לא הסתדרתם אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו לתמיכה וננסה לעזור בפתרון הבעיה טלפונית. במידה והבעיה עדיין לא נפתרה והמוצר נמצא ברשותכם מתחת ל12 חודשים, תנאי האחריות יופעלו ותוכלו לקבל שירות תיקון למוצר/החלפה במידה והמוצר פגום.

קיימת אפשרות לרכישה סיטונאית, לעוד פרטים חייגו 054-487-0280

בוודאי, ניתן לבצע איסוף עצמי אצלנו במשרד בכתובת יד חרוצים 18, ירושלים. יש לתאם טלפונית לפני האיסוף.

כן. האתר שלנו מאובטח בפרוטוקולי האבטחה הדרושים לשם ביצוע עסקאות אינטרנטיות וכל תהליך העסקה מאובטח לחלוטין, ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס אשראי או PayPal ולהנות מעסקה נוחה ובטוחה.

תמציות שמן

כן, כלל מוצרינו עוברים בדיקות שימוש מחמירות והם בטוחים לשימוש גם בסביבת ילדים ובע"ח. תמציות השמן שלנו עומדות בתקנים המחמירים ומאושרות על ידי ארגון הבשמים העולמי  IFRA (קישור חיצוני לארגון)

כן, כל תמציות הריח שלנו נוצרות בסביבת מעבדה שבה כל מוודאים כי אין רכיבים מזיקים, מה שהופך אותם לבטוחים וידידותיים לחיות מחמד.

צריכת השמנים משתנה ממכשיר למכשיר, ותלויה בתכנית העבודה. ככל השימוש יהיה יותר אינטסיבי כך המילוי יגמר יותר מהר. למכשירים המפיצים ריח עד 150 מ״ר הערכה היא שחצי ליטר שמן יספיק בין 2-7 חודשים תלוי בתכנית העבודה.

אל דאגה! ראשית אתם יותר ממוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם צוות סנטיק. ושנית ניתן להזמין דוגמיות ריח כדי למצוא את הניחוח שמתאים בדיוק לכם!

מפיצי ריח חשמליים​

אנו בסנטיק גאים לעמוד בחזית הטכנולוגיה בתחום ומכשירי הדגל שלנו משתמשים בטכנולוגית ה Two Fluid Nano Atomization אשר מפרקת בתהליך אידוי את השמנים לחלקיקים בגודל מיקרון.

בוודאי, אנו עומדים מאחורי איכות המכשירים שלנו ומעניקים שנת אחריות מלאה מאספקת המכשיר ללא עלות נוספת.

בכל אחד ממפיצי הריח שלנו תוכלו להגדיר מספר תכניות עבודה ועוצמות שימוש בהתאם לרצונכם. במכשירים מהסדרות הבכירות שלנו אף תוכלו להוריד את האפליקציה המתאימה למכשיר ולהגדיר במדויק את תכנית העבודה מרחוק כך שתתאים לכם בדיוק.

היתרון המרכזי הוא פיזור ריח באופן אבסולוטי במרחב ללא שאריות של כתמים ודליפות נוזלים החוצה.

כן, חלק מהכשירים מותאמים לעבודה בסנכרון עם מערכת מיזוג אוויר. הדבר עוזר להפצת הריח למספר חללים שונים. לעזרה ושאלות בעניין אתם מוזמנים להתקשר לצוות שלנו.

זה תלוי בסוג המכשיר ובתכנית העבודה הרצויה. בדרך כלל תידרשו למלא תמצית בין 1-3 חודשים.

לא חובה, אבל מומלץ מאוד לתחזק את המכשיר בהתאם להוראות המגיעות עם המכשיר.